TRUDNE DECYZJE

Utworzono dnia 15.01.2024

Każdy z nas wielokrotnie musi stawić czoła trudnym zadaniom. Często musi dokonywać wyborów, podejmować decyzje.

Ósmoklasiści za kilka miesięcy zmierzą się z wyborem szkoły ponadpodstawowej.

By ułatwić im niezwykle trudne zadanie, z pomocą przyszły Panie pracujące  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rykach.

Uczniowie klasy VIII a uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym zainteresowań i preferencji zawodowych.

Wypełniali ankiety, które przyczyniły się do poznania ich zainteresowań, odkryły pasje. Po analizie informacji zwrotnych od młodzieży, przyszedł czas na rozmowy indywidualne z psychologami.

Wspólne dyskusje w wielu przypadkach pomogły w odkryciu przyszłej drogi edukacyjnej.

Małgorzata Jasik

Utworzono dnia 15.01.2024, 21:40

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.