Rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do szkół
na terenie Gminy Kłoczew
w roku szkolnym 2023/2024
Autobus: Nr 1 Kierowca : Koźlak Kazimierz 692788513
Liczba miejsc w autobusie: 40
Dowóz uczniów:
Opiekunowie:
poniedziałek – Milena Kapusta – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
wtorek - Milena Kapusta – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
środa – Milena Kapusta – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
czwartek – Jolanta Mróz – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
piątek – Edyta Pleskot – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
Rozpoczęcie zajęć |
1 |
Kłoczew |
700 |
|
2 |
Kąty |
710 |
|
3 |
Rybaki |
715 |
|
4 |
Derlatka (wieś) |
720 |
|
5 |
Borucicha |
725 |
|
6 |
Wola Zadybska ( szkoła ) |
730 |
|
7 |
Wola Zadybska (cmentarz) |
735 |
|
8 |
Rybaki |
740 |
|
9 |
Zaryte |
745 |
|
10 |
Kłoczew ( szkoła) |
750 |
|
11 |
Wygranka |
755 |
|
12 |
Nowe Zadybie |
800 |
|
13 |
Kłoczew |
810 |
|
Odwóz uczniów: poniedziałek –Milena Kapusta
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1300 |
|
2 |
Nowe Zadybie |
1310 |
|
3 |
Wygranka |
1315 |
|
4 |
Wola Zadybska |
1320 |
|
5 |
Borucicha |
1325 |
|
6 |
Derlatka |
1340 |
|
7 |
Kąty |
1350 |
|
9 |
Rybaki |
1400 |
|
10 |
Kłoczew |
1405 |
|
11 |
Sosnówka |
1415 |
|
12 |
Stryj |
1425 |
|
13 |
Kłoczew |
1450 |
|
14 |
Stare Zadybie |
1505 |
|
15 |
Nowe Zadybie |
1510 |
|
16 |
Wygranka |
1515 |
|
17 |
Borucicha |
1525 |
|
18 |
Wola Zadybska |
1530 |
|
19 |
Rybaki |
1540 |
|
20 |
Kąty |
1545 |
|
21 |
Zaryte |
1555 |
|
22 |
Kłoczew |
1605 |
|
wtorek – Milena Kapusta
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
||
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1300 |
|
||
2 |
Nowe Zadybie |
1310 |
|
||
3 |
Wygranka |
1315 |
|
||
4 |
Wola Zadybska |
1320 |
|
||
5 |
Borucicha |
1325 |
|
||
6 |
Derlatka |
1340 |
|
||
7 |
Kąty |
1350 |
|
||
9 |
Rybaki |
1400 |
|
||
10 |
Kłoczew |
1405 |
|
||
11 |
Sosnówka |
1415 |
|
||
12 |
Stryj |
1425 |
|
||
13 |
Kłoczew |
1450 |
|
||
14 |
Kłoczew |
1550 |
|
||
14 |
Stare Zadybie |
1555 |
|
||
15 |
Nowe Zadybie |
1600 |
|
||
16 |
Wygranka |
1605 |
|
||
17 |
Borucicha |
1615 |
|
||
18 |
Wola Zadybska |
1620 |
|
||
19 |
Rybaki |
1625 |
|
||
20 |
Kąty |
1630 |
|
||
21 |
Zaryte |
1645 |
|
||
22 |
Kłoczew |
1655 |
|
||
środa – Milena Kapusta
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1300 |
|
2 |
Nowe Zadybie |
1310 |
|
3 |
Wygranka |
1315 |
|
4 |
Wola Zadybska |
1320 |
|
5 |
Borucicha |
1325 |
|
6 |
Derlatka |
1340 |
|
7 |
Kąty |
1350 |
|
9 |
Rybaki |
1400 |
|
10 |
Kłoczew |
1405 |
|
11 |
Sosnówka |
1415 |
|
12 |
Stryj |
1425 |
|
13 |
Kłoczew |
1450 |
|
14 |
Stare Zadybie |
1505 |
|
15 |
Nowe Zadybie |
1510 |
|
16 |
Wygranka |
1515 |
|
17 |
Borucicha |
1525 |
|
18 |
Wola Zadybska |
1530 |
|
19 |
Rybaki |
1540 |
|
20 |
Kąty |
1545 |
|
21 |
Zaryte |
1555 |
|
22 |
Kłoczew |
1605 |
|
Odwóz uczniów: czwartek – Jolanta Mróz
piątek – Edyta Pleskot
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1210 |
|
2 |
Stare Zadybie |
1215 |
|
3 |
Nowe Zadybie |
1220 |
|
4 |
Wygranka |
1230 |
|
5 |
Wola Zadybska |
1240 |
|
6 |
Borucicha |
1245 |
|
7 |
Derlatka |
1250 |
|
8 |
Kąty |
1300 |
|
9 |
Rybaki |
1305 |
|
10 |
Kłoczew |
1310 |
|
11 |
Kłoczew |
1450 |
|
12 |
Stare Zadybie |
1500 |
|
13 |
Nowe Zadybie |
1505 |
|
14 |
Wygranka |
1510 |
|
15 |
Kłoczew |
1520 |
|
16 |
Zaryte |
1530 |
|
17 |
Rybaki |
1535 |
|
18 |
Kąty |
1540 |
|
19 |
Wola Zadybska |
1545 |
|
20 |
Borucicha |
1555 |
|
21 |
Kłoczew |
1605 |
|
Rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do szkół
na terenie Gminy Kłoczew
w roku szkolnym 2023/2024
Autobus: Nr 2 Kierowca : Warowny Wojciech
Liczba miejsc w autobusie: 40
Dowóz uczniów:
Opiekunowie:
poniedziałek – Renata Miłosz – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
wtorek - Beata Maszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
środa – Elżbieta Warowna – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
czwartek – Beata Maszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
piątek – Agnieszka Pawlak – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
Rozpoczęcie zajęć |
1 |
Kłoczew |
700 |
|
2 |
Rzyczyna Góry |
710 |
|
3 |
Czernic szkoła |
715 |
|
4 |
Zwadnik |
725 |
|
4 |
Padarz |
730 |
|
5 |
Kawęczyn |
735 |
|
6 |
Czernic |
745 |
|
7 |
Potok |
755 |
|
8 |
Przykwa |
800 |
|
9 |
Julianów |
805 |
|
10 |
Kłoczew |
810 |
|
|
|
|
|
Odwóz uczniów: poniedziałek – Renata Miłosz
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1225 |
|
2 |
Czernic |
1235 |
|
3 |
Kawęczyn |
1245 |
|
4 |
Padarz |
1250 |
|
5 |
Zwadnik |
1255 |
|
6 |
Kłoczew |
1305 |
|
7 |
Julianów |
1310 |
|
8 |
Przykwa |
1315 |
|
9 |
Potok |
1320 |
|
10 |
Kłoczew |
1325 |
|
11 |
Kłoczew |
1455 |
|
12 |
Julianów |
1500 |
|
13 |
Przykwa |
1505 |
|
14 |
Potok |
1510 |
|
15 |
Czernic |
1520 |
|
16 |
Rzyczyna |
1525 |
|
17 |
Czernic |
1530 |
|
18 |
Kawęczyn |
1540 |
|
18 |
Padarz |
1545 |
|
19 |
Zwadnik |
1550 |
|
20 |
Kłoczew |
1600 |
|
Odwóz uczniów: wtorek – Beata Maszkiewicz
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1225 |
|
2 |
Czernic |
1235 |
|
3 |
Kawęczyn |
1245 |
|
4 |
Padarz |
1250 |
|
5 |
Zwadnik |
1255 |
|
6 |
Kłoczew |
1305 |
|
7 |
Julianów |
1310 |
|
8 |
Przykwa |
1315 |
|
9 |
Potok |
1320 |
|
10 |
Kłoczew |
1325 |
|
11 |
Kłoczew |
1450 |
|
12 |
Czernic |
1500 |
|
13 |
Rzyczyna |
1505 |
|
14 |
Czernic |
1510 |
|
15 |
Kawęczyn |
1520 |
|
16 |
Padarz |
1525 |
|
17 |
Zwadnik |
1530 |
|
18 |
Kłoczew |
1535 |
|
18 |
Kłoczew |
1550 |
|
19 |
Julianów |
1555 |
|
20 |
Przykwa |
1600 |
|
21 |
Potok |
1605 |
|
22 |
Kłoczew |
1615 |
|
środa – Elżbieta Warowna
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1225 |
|
2 |
Czernic |
1235 |
|
3 |
Kawęczyn |
1245 |
|
4 |
Padarz |
1250 |
|
5 |
Zwadnik |
1255 |
|
6 |
Kłoczew |
1305 |
|
7 |
Julianów |
1310 |
|
8 |
Przykwa |
1315 |
|
9 |
Potok |
1320 |
|
10 |
Kłoczew |
1325 |
|
11 |
Kłoczew |
1455 |
|
12 |
Julianów |
1500 |
|
13 |
Przykwa |
1505 |
|
14 |
Potok |
1510 |
|
15 |
Czernic |
1520 |
|
16 |
Rzyczyna |
1525 |
|
17 |
Czernic |
1530 |
|
18 |
Kawęczyn |
1540 |
|
18 |
Padarz |
1545 |
|
19 |
Zwadnik |
1550 |
|
20 |
Kłoczew |
1600 |
|
Odwóz uczniów: czwartek – Beata Maszkiewicz
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1200 |
|
2 |
Julianów |
1205 |
|
3 |
Przykwa |
1210 |
|
4 |
Potok |
1215 |
|
5 |
Czernic |
1225 |
|
6 |
Kawęczyn |
1235 |
|
7 |
Padarz |
1240 |
|
8 |
Kłoczew |
1250 |
|
9 |
Kłoczew |
1455 |
|
10 |
Julianów |
1500 |
|
11 |
Przykwa |
1505 |
|
12 |
Potok |
1510 |
|
13 |
Czernic |
1520 |
|
14 |
Rzyczyna |
1525 |
|
15 |
Czernic |
1530 |
|
16 |
Kawęczyn |
1540 |
|
17 |
Padarz |
1545 |
|
18 |
Kłoczew |
1600 |
|
piątek – Agnieszka Pawlak
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku
|
|
1 |
Kłoczew (szkoła) |
1200 |
|
2 |
Julianów |
1205 |
|
3 |
Przykwa |
1210 |
|
4 |
Potok |
1215 |
|
5 |
Czernic |
1225 |
|
6 |
Kawęczyn |
1235 |
|
7 |
Padarz |
1240 |
|
8 |
Kłoczew |
1250 |
|
9 |
Kłoczew |
1350 |
|
10 |
Czernic |
1400 |
|
11 |
Rzyczyna |
1405 |
|
12 |
Czernic |
1410 |
|
13 |
Kawęczyn |
1420 |
|
14 |
Padarz |
1425 |
|
15 |
Zawdnik |
1430 |
|
16 |
Kłoczew |
1435 |
|
17 |
Kłoczew |
1455 |
|
18 |
Julianów |
1505 |
|
19 |
Przykwa |
1510 |
|
20 |
Potok |
1520 |
|
21 |
Kłoczew |
1530 |
|
Rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do szkół
na terenie Gminy Kłoczew
w roku szkolnym 2023/2024
Autobus: Nr. 3 Kierowca : Ryszard Popławski 602879318
Liczba miejsc w autobusie: 40
Dowóz uczniów:
Opiekunowie:
poniedziałek – Agnieszka Pułtorak – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
wtorek - Agnieszka Pułtorak – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
środa – Agnieszka Pułtorak – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
czwartek – Agnieszka Pułtorak– Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
piątek – Agnieszka Koszara – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
Rozpoczęcie zajęć |
|
Kłoczew |
650 |
|
1 |
Skruda |
700 |
|
2 |
Kurzelaty |
705 |
|
3 |
Wylezin |
708 |
|
4 |
Janopol |
712 |
|
5 |
Kłoczew |
715 |
|
6 |
Huta Zadybska |
720 |
|
7 |
Stryj |
725 |
|
8 |
Kłoczew |
735 |
|
9 |
Sosnówka |
740 |
|
10 |
Kłoczew |
750 |
|
11 |
Stare Zadybie |
800 |
|
|
Odwóz uczniów: poniedziałek Agnieszka Pułtorak
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
|
1 |
Kłoczew |
1300 |
|
2 |
Stare Zadybie |
1310 |
|
3 |
Kłoczew |
1315 |
|
4 |
Janopol |
1320 |
|
5 |
Wylezin |
1325 |
|
6 |
Kurzelaty |
1335 |
|
7 |
Skruda |
1345 |
|
8 |
Kłoczew (szkoła) |
1400 |
|
9 |
Kłoczew |
1500 |
|
10 |
Sosnówka |
1510 |
|
11 |
Stryj |
1520 |
|
11 |
Kłoczew |
1530 |
|
12 |
Janopol |
1535 |
|
13 |
Wylezin |
1545 |
|
14 |
Kurzelaty |
1550 |
|
15 |
Skruda |
1555 |
|
16 |
Kłoczew |
1600 |
|
wtorek – Agnieszka Pułtorak
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
|
1 |
Kłoczew |
1300 |
|
2 |
Stare Zadybie |
1310 |
|
3 |
Kłoczew |
1315 |
|
4 |
Janopol |
1320 |
|
5 |
Wylezin |
1325 |
|
6 |
Kurzelaty |
1335 |
|
7 |
Skruda |
1345 |
|
8 |
Kłoczew (szkoła) |
1400 |
|
9 |
Kłoczew |
1550 |
|
10 |
Sosnówka |
1600 |
|
11 |
Stryj |
1610 |
|
11 |
Kłoczew |
1620 |
|
12 |
Janopol |
1625 |
|
13 |
Wylezin |
1635 |
|
14 |
Kurzelaty |
1640 |
|
15 |
Skruda |
1645 |
|
16 |
Kłoczew |
1700 |
|
środa – Agnieszka Pułtorak
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
|
1 |
Kłoczew |
1300 |
|
2 |
Stare Zadybie |
1310 |
|
3 |
Kłoczew |
1315 |
|
4 |
Janopol |
1320 |
|
5 |
Wylezin |
1325 |
|
6 |
Kurzelaty |
1335 |
|
7 |
Skruda |
1345 |
|
8 |
Kłoczew (szkoła) |
1400 |
|
9 |
Kłoczew |
1450 |
|
10 |
Sosnówka |
1500 |
|
11 |
Stryj |
1510 |
|
11 |
Kłoczew |
1520 |
|
12 |
Janopol |
1525 |
|
13 |
Wylezin |
1535 |
|
14 |
Kurzelaty |
1540 |
|
15 |
Skruda |
1545 |
|
16 |
Kłoczew |
1600 |
|
Odwóz uczniów: czwartek – Agnieszka Pułtorak
piątek – Agnieszka Koszara
L.p |
Przystanek |
Odjazd autobusu z przystanku |
|
1 |
Kłoczew |
1200 |
|
2 |
Sosnówka |
1210 |
|
3 |
Stryj |
1220 |
|
3 |
Kłoczew |
1230 |
|
4 |
Janopol |
1235 |
|
5 |
Wylezin |
1240 |
|
6 |
Kurzelaty |
1245 |
|
7 |
Skruda |
1255 |
|
8 |
Kłoczew (szkoła) |
1300 |
|
9 |
Kłoczew |
1450 |
|
10 |
Sosnówka |
1500 |
|
10 |
Stryj |
1510 |
|
11 |
Kłoczew |
1520 |
|
12 |
Janopol |
1525 |
|
13 |
Wylezin |
1530 |
|
14 |
Kurzelaty |
1535 |
|
15 |
Skruda |
1540 |
|
16 |
Kłoczew |
1550 |
|