„Każdy ma coś, co może dać innym”

Utworzono dnia 09.01.2024

„Każdy ma coś, co może dać innym”

(Barbara Bush).

Obdarowywanie własnoręcznie wykonanymi świątecznymi kartkami z życzeniami to bardzo dobry pomysł na wywołanie uśmiechu i radości u innych, i tak też się stało. Chodzi o historię chłopca- Gabrysia. W imieniu chłopca zaapelowała mama, która umieściła ogłoszenie w mediach społecznościowych, prosząc o pocztówkę z pozdrowieniami dla jej chorego syna. Kiedy do ich domu listonosz dostarczał korespondencję wiele razy Gabryś pytał, kiedy on będzie adresatem. To był impuls dla mnie. Poprosiłam swoich uczniów o przygotowanie  karty z życzeniami a, że był to czas przed Bożym Narodzeniem, uczniowie wykonali je  samodzielnie.  To już trzeci rok kontynuacji tego pomysłu. Również były kartki wielkanocne. Chłopiec nie kryje zadowolenia i szczęścia z tego powodu.

Gabryś z Mamą dziękują wszystkim zaangażowanym.

Beata Maszkiewicz

Utworzono dnia 09.01.2024, 21:41

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.