XLI Ogólnopolski Turniej BRD - eliminacje powiatowe w Kłoczewie

Utworzono dnia 15.05.2018

11 maja odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w tym roku rozgrywane w Szkole Podstawowej w Kłoczewie. Turniej ma na celu podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

W eliminacjach powiatowych w Kłoczewie udział wzięły zespoły reprezentujące szkoły podstawowe z Kłoczewa, Nowodworu, Sobieszyna, Ryk, Dęblina i Stężycy, gimnazja reprezentowane były przez Gimnazjum ze Stężycy,  Kłoczewa, Gimnazjum Nr 2 w Dęblinie, Gimnazjum nr 2 w Rykach i Gimnazjum w Sobieszynie.

Wyniki turnieju:

Szkoły podstawowe:

I. Szkoła Podstawowa w Kłoczewie (Julia Cąkała, Kinga Filipek, Patryk Majsterek, Kacper Oleksiuk)

II. Szkoła Podstawowa w Sobieszynie

III. Szkoła Podstawowa w Stężycy

IV. Szkoła Podstawowa w Rykach

V. Szkoła Podstawowa w Nowodworze

VI. Szkoła Podstawowa w Dęblinie

Indywidualnie w kat. szkół podstawowych najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskał Patryk Majsterek zajmując 3 miejsce

Gimnazja:

I. Gimnazjum Publiczne w Rykach

II. Publiczne Gimnazjum w Kłoczewie (Cezary Matyska, Krystian Kapusta, Mateusz Celej)

III. Gimnazjum w Sobieszynie

IV. Gimnazjum Publiczne w Stężycy

V.  Gimnazjum w Dęblinie

Indywidualnie w kat. gimnazjum najlepszy wynik z naszej  szkoły uzyskał Krystian Kapusta zajmując 4 miejsce

Nagrody dla drużyn z terenu Gminy Kłoczew ufundował Wójt Gminy Zenon Stefanowski.

Pomoc w zorganizowaniu eliminacji powiatowych - dyrektor Antoni Całka.

Opiekun drużyn z  Kłoczewa - Marek Cąkała. Pierwsza Pomoc - Tomasz Łukasiak.

Zwycięskie drużyny będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich.

Utworzono dnia 16.05.2018, 00:01