Utworzono dnia 04.01.2020

W dniu 10 grudnia 2019r. uczniowie klas siódmych i ósmych wybrali się na wycieczkę. Wyjechaliśmy w porannych godzinach w trasę do Warszawy.

Naszą przygodę zaczęliśmy od filmu w kinie Cinema City Sadyba ,,Jak zostać Świętym Mikołajem?”. Po seansie spędziliśmy czas w Parku Trampolin Stacja Grawitacja. Była to ekstremalna przygoda, mogliśmy wybierać trasy i wędrować po parku linowym, korzystać z boiska do koszykówki z trampolinami, ogromnej poduszki do lotów, z toru przeszkód Ninja z basenem gąbek. Wykonywaliśmy różne ćwiczenia pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry.

Po czym odwiedziliśmy Królewski Ogród Światła w Wilanowie, jest to wystawa plenerowa, którą najlepiej odwiedzić po zmroku, aby zobaczyć tysiące kolorowych diod ułożonych w finezyjne kształty. Nowością jest Ogród Różany, w którym światłem zakwita 6 tysięcy kolorowych róż. Był to cudowny spacer po królewskim ogrodzie przy akompaniamencie muzyki poważnej, który na długo zostanie w naszej pamięci.

Wycieczka bardzo nam się podobała, zawierała ciekawy program, godny polecenia.

Uczestnicy wycieczki

Utworzono dnia 04.01.2020, 21:57