Wycieczka do Lublina

Utworzono dnia 12.12.2017

Dnia 06.12 2017 r. uczniowie klas Vb i VIb odbyli mikołajkową wycieczkę do Lublina. Jej celem była wizyta w TVP Lublin i seans filmowy w Cinema City w centrum handlowym Felicity. W TVP Lublin uczestnicy wyjazdu poznali m. in. tajniki powstawania teleturnieju ,,1 z 10", a także regionalnych programów porannych i informacyjnych - w tym -,,Panoramy Lubelskiej". Ponadto wielkim zainteresowaniem cieszyła się możliwość operowania kamerą telewizyjną i zobaczenie na szklanym ekranie efektów swojej pracy.
            Dalszym punktem środowego wyjazdu był film ,,Tarapaty" opowiadający o wakacyjnej przyjaźni. Wyjazd przyniósł uczniom wiele miłych wrażeń w ten grudniowy deszczowy dzień. Wzbogacił ich wiedzę z zakresu edukacji medialnej, a także dał dużo do myślenia na temat wartości przyjaźni w dzisiejszym świecie.
                                                            Opiekunami na wycieczce byli: Zofia Łubianka, Joanna Ośko, Beata Seroczyńska i Agnieszka Pułtorak.

Utworzono dnia 12.12.2017, 21:11