Nie wypalaj traw! - konkurs

Utworzono dnia 11.06.2018

O tym jak szkodliwe jest wypalanie traw i dlaczego należy mu zapobiegać dowiedzieli się wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym: ,,Nie wypalaj traw”. Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia 2018 roku i był skierowany do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Trzyosobowe zespoły uczniów miały za zadanie wykonać prace malarską nawołującą do zaprzestania wypalania traw. Również dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kłoczewie nie pozostawiły ogłoszenia o konkursie bez odwetu – do dyrekcji szkoły wpłynęło mnóstwo prac. W etapie powiatowym naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: Anastazja Jędrych, Julia Mąkowska, Eliza Piwońska oraz Iza Majek, Natalia Wojtaś i Julia Cąkała. Prace dziewczyn były niesamowite i dopracowane. Jeszcze większy sukces odniósł drugi zespół, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Zwycięzcy otrzymali nagrody – czujniki dymu i czadu, gry edukacyjne i przybory szkolne.  Organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział.

Julia Cąkała i Anastazja Jędrych - klasa 7a

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.