Konkurs Wiedzy Prewencyjnej Jestem Bezpieczny

Utworzono dnia 29.05.2018

W dniu 29 maja 2018r. odbył się w Szkole Podstawowej w Kłoczewie finał powiatowy Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny”. Konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród uczniów Szkół Podstawowych z całego powiatu. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się    w swym codziennym życiu, rozwijanie postaw umożliwiających unikanie, zapobieganie i pokonywanie różnych niebezpieczeństw.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Moszczance

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie

III miejsce Szkoła Podstawowa w Nowodworze

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Sobieszynie

V miejsce Szkoła Podstawowa w Stężycy

Puchary dla wszystkich drużyn ufundował Pan Stanisław Jagiełło - Starosta Rycki. Nagrody rzeczowe ufundowali wójtowie gmin oraz Komenda Powiatowa Policji w  Rykach.

Antoni Całka

Utworzono dnia 29.05.2018, 23:30

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.